098 - 295-94-34
м.Київ, ул.Черногорская 36, бокс 174
UA RU EN

Мото майстерня "Borsch" пропонує повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування мотоциклів. Уже більше п'яти років ми надаємо нашим клієнтам якісний сервіс і високий рівень надійності наших послуг. Для їзди на мотоциклі, головне це безпека і впевненість у своїй техніці. Тому ми приділяємо велику увагу навіть найменшої проблеми.

Ми обслуговуємо мотоцикли таких виробників як Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Harley Davidson, Aprilla, Ducati, BMW, Triumph, KTM, Husqvarna і багато інших, незалежно від моделі і року випуску.

Відновлюємо мотоцикли після аварій і падінь, готуємо мотоцикл до сезону і правильно подготавдіваем Ваш мотоцикл до зими. Доставляємо запчастини, Моторезіна і мотто аксесуари на замовлення, беремо мотоцикли на зимове зберігання і обслуговування, фарбування та багато іншого. Виготовляємо захисні дуги для мотоцикла, кріплення для кофров і сумок, спинки, багажники та іншої тюнінг для Вашого мотоцикла.

Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання, проконсультуємо, подивимося і полагодимо Ваш мотоцикл.

Ми любимо свою роботу, і наше головне завдання переконається в тому, що Ваша поїздка від будинку на роботу, або на інший континент на мотоциклі, буде безпечною & hellip; хоча б з технічної точки зору.